Особливості технології зведення промислових гаражів

Простоюють під відкритим небом техніка піддається негативному впливу підвищеної вологості, переносить зміну температурного режиму, припадає пилом. В результаті цього зменшується експлуатаційний ресурс самоскидів, бульдозерів, навантажувачів, тракторів, комбайнів, котків, грейдерів та іншої великогабаритної спецтехніки. Вирішити проблему допомагають безкаркасні гаражі, які споруджуються на об'єкті замовника, будь це кар'єр, будівельний майданчик або ферма. технологія зведення

Можна виділити ряд ключових етапів будівництва безкаркасних боксів для техніки:

розробка проекту, виходячи з вимог замовника; доставка на територію клієнта обладнання і матеріалів; прокат секцій з оцинкованої сталі на мобільному стані; збірка елементів і їх кріплення один до одного методом фальцювання.

Рекомендуем купить билеты на поезд Николаев выгодно и с гарантией.

Для спорудження таких будівель, як безкаркасні ангари бокси, не потрібно заливка фундаменту, бетонування опор, монтаж ферм. Завдяки цьому зменшуються терміни будівництва і суттєво скорочуються витрати клієнта. Де замовити послугу

Рекомендуємо скористатися пропозицією корпорації «Промстан», яка понад 20 років зводить безкаркасні ангари в Україні. У компанії є проектний відділ, технічний парк, база для виробництва профнастилу, сендвіч-панелей, металоконструкцій. Співробітники корпорації в передбачені контрактами терміни зводять як невеликі, так і великі об'єкти (житлові, торговельні, спортивні, промислові комплекси). Перейдіть по посиланню https://www.promstan.com.ua/production/garazhi-boksy, щоб отримати більше інформації про діяльність корпорації, вивчити умови співпраці і залишити заявку.

Переваги безкаркасних боксів

Споруджений бригадою «Промстан» бистровозводімий гараж характеризується такими плюсами, як:

стійкість до вітрових і сейсмічних навантажень; герметичність завдяки відсутності технологічних отворів і болтових з'єднань; можливість утеплення конструкції; ширина - до 25 м, висота - до 12 метрів, довжина - за бажанням замовника; відсутність колон і опор, що дає можливість з максимальною ефективністю використовувати приміщення; тривалий термін експлуатації, відсутність необхідності в технічному обслуговуванні; доступна для замовників ціна.

Відзначимо, що бистровозводімий бокс можна побудувати на будь-якій місцевості, будь це Буджацька степ або передгір'я Карпат. Зводити такі ангари допустимо в будь-який час року. Час будівництва становить 20-30 днів. Повна гідроізоляція будівлі дає можливість облаштувати в боксі ремонтну зону. Можливість утеплення дозволяє використовувати майстерню по ремонту знаходиться в ангарі техніки в будь-який час року.

На закінчення трохи цифр. Маса бескаркасного гаража на 30% менше ваги каркасного ангару. Бокс без фундаменту, опор і ферм дешевше на 50%. Конструкція без каркаса споруджується на 65% швидше. Термін експлуатації бескаркасного будівлі становить не менше 20 років.