Англія Ціни на Відпочинок

 

Подорож до Великобританії

 

Великобританія - країна унікальна.Побувавши тут хоч раз, хочеться повернутися сюди, щоб знову пізнати незвідане, познайомитися з незвичайними традиціями і доторкнутися до тисячолітньої історії.

 

Тут все просякнуто особливим, ні з чим не порівнянним духом.Незрівнянне і зрозуміле далеко не всім англійське почуття гумору, незліченна кількість пам'яток архітектури та культури, традиції, що зберігаються вкрай дбайливо споконвіків, неймовірне почуття патріотизму - ось саме те, що робить Великобританію настільки привабливою для багатьох.

 

Неможливо залишатися байдужим, спостерігаючи величезна кількість ідеально підстрижених газонів, з видніється в дали замками, атмосфера яких нагадує про велике минуле країни.Історія відчувається тут у всьому. Жителі Великобританії вважають своїм обов'язком зберігати все найкраще, що є в цій чудовій країні.Столиця Великобританії - Лондон по праву вважається одним з найкрасивіших міст у світі.Він захоплює, дивує, не залишає байдужим нікого.

 

Отдых в Великобритании Англія має вікові традиції, які дбайливо зберігаються протягом століть.У кожному місті Ви побачите приголомшливі собори, величезна кількість музеїв, здатних вразити навіть досвідченого мандрівника.

 

Вашому погляду з'являться історичні пам'ятники світового значення в Лондоні, ні з чим незрівняний Стоунхендж, шекспірівський місто Стратфорд-на-Ейвоні, батьківщина легендарного гурту "Бітлз" - Ліверпуль, студентські міста Оксфорд і Кембридж.Неможливо передати словами і перерахувати всі міста, в яких Ви можете знайти саме Ваш "шматочок Англії".Один раз відвідавши Її, Ви неодмінно захочете повернутися сюди знову, і кожне Ваше нову подорож буде наповнено новими відкриттями і непередаваними відчуттями.

Возможно вам понравится

Росіяни віддали перевагу вітчизняним курортам & Nbsp; & mdash; & NBSP; Mail.Ru
Наша sootečestvenniki, як європейці не privykli заощадити гроші у відпустці.Третина опитаних російських .. Найчастіше росіяни відпочивають влітку і в оксамитовий сезон, коли ціни на авіаквитки і готелі виростають в 2-3 рази.Найактивніший попит .. вересень (30 відсотків).