Англія Відпочинок Ціни

Экскурсиооные туры в Великобританию подбав dobraa Англії ... Page znakomaâ нам на vezdesuŝej міс Марпл, trogatel'noj Джейн Ейр і genial'nomu Шерлока Холмса.Англія запам'яталася багатьом з нас по завченим текстам з підручників англійської мови, що починаються словами «London is the capital of Great Britain», в яких потім повествовалось про Тауерському мості, часовий вежі Біг Бен та інших пам'ятках.

 

Настав час познайомитися ближче! І найкращий спосіб це зробити - відправитися в екскурсійний тур до Великобританії.

 

Плюсом екскурсійних туровв Великобританію є те, що Вам не доведеться самостійно дбати про покупку квитків, а грамотна екскурсійна підтримка зробить Вас справжнім знавцем Туманного Альбіону.Екскурсійний тур до Англії - це відмінна можливість відвідати відомі англійські замки і палаци, відомі міста, свого часу відіграли важливу роль в історії країни та світу.Екскурсовод розповість Вам про експонати Британського музею, про вежах Відзорского замка і про інші визначні пам'ятки англійської столиці.

 

Екскурсійні тури до Англії підкорили вже не одне туристичне серце.Вони популярні й серед росіян, і у самих європейців, і навіть у жителів США.

 

В Англії багато дивного. Знаєте, як англійці жартують про мінливість погоди: «Якщо Вам не подобається погода в Англії - почекайте 5 хвилин».

 

Повне фірмове найменування Великобританія - Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії.

 

Розташоване на Британських о-вах і відокремлене від материкової Європи Північним морем, протоками Па-де-Кале і Ла-Манш.До складу входять Англія, Шотландія і Уельс, розташовані на самому великому острові Великобританія, і Північна Ірландія, яка займає північну частину другого за величиною острова Ірландія.Острів Мен, розташований в Ірландському морі між двома згаданими островами, і Нормандські о-ва утворюють самостійні адміністративні одиниці.

Возможно вам понравится

Росіяни віддали перевагу вітчизняним курортам & Nbsp; & mdash; & NBSP; Mail.Ru
Наша sootečestvenniki, як європейці не privykli заощадити гроші у відпустці.Третина опитаних російських .. Найчастіше росіяни відпочивають влітку і в оксамитовий сезон, коли ціни на авіаквитки і готелі виростають в 2-3 рази.Найактивніший попит .. вересень (30 відсотків).