Путівки в Англію Ціни

ЛондонАнглію, а точніше і правильніше Великобританію, країну з багатою історією і культурою, називають основоположницей сучасної демократії та промислової революції.

 

А ще британці, як жоден народ у світі, свято шанують і бережуть свої національні традиції.

 

Збираєтеся відправитися на відпочинок у Великобританії? Просто зателефонуйте нам:

 

Тури в Англію - ціни, знижки та відгуки наших клієнтів

 

Екскурсійні тури до Англії з Москви зовсім не можна назвати "дешевої" країною, а Лондон стабільно входить до переліку найдорожчих міст світу.Тому не можна сказати, що ціни на тури до Англії будуть зовсім необтяжливі для кишені потенційного мандрівника, навпаки, відвідування цієї країни - досить витратний захід.

 

Відпочинок в Англії, що включає відвідини декількох міст, наприклад, "Лондон - Единбург" або "Лондон + замки Шотландії", обійдуться в суму 53 - 55 тисяч рублів і більше.

 

Чи можна отримати знижку на подорож до Англії? Так, можна, для цього потрібно:

 

Лондон2.Внести повну оплату не пізніше, ніж за 45 днів до заїзду.

 

Розмір знижки складе 5%.

 

Деякі відгуки наших клієнтів, що відвідали Велику Британію цього року:

 

Хочеться подякувати компанії "Мосінтур" за чесну і правдиву інформацію про путівку в Англію.У Лондоні ми були перший раз. Вибрали "Лондон Екскурсійний".  
У нього входить вісім екскурсій. Всі екскурсії дуже добре організовані, цікаві і красиві.
Гід в Лондоні був професіонал своєї справи. Його ім'я Крісс. З погодою нам дуже пощастило, стояли теплі і сонячні дні.Це був квітень з 19 по 26 число.  
Кілька слів про готель. Жили ми в готелі "Олександра" - 3 зірки, який більше відповідає -2 зіркам.Стоїть він на галасливому перехресті, погана звукоізоляція номерів, маленькі номери і незручні.Сніданок континентальний, але цілком нормальний, чи не голодний.  

Возможно вам понравится

OTBORNAYA недбало & Nbsp; & mdash; & NBSP; sovsekretno
Для порівняння: в Італії в 1980 році грав господарів ще плюс сім команд - ФРН, Чехословаччини, Греції, Niderlandy, Бельгії, Англії та Іспанії.А через два роки на чемпіонаті світу в Іспанії в фінальній частині брало участь 14 (!)..