Тури в Англію Ціни

Тауерський міст в Лондоні

Тури до Великобританії: найвигідніші ціни на путівки в Великобританію від провідних туроператорів і кращих турфірм.

 

Великобританія - та країна, потік захоплених туристів в яку не висихає, незважаючи ні на дорожнечу напряму, ні на горезвісну британську манірність, що межує із зарозумілістю, ні на не найсприятливіший клімат і непопулярність пляжного відпочинку.Ні, пляжі у Великобританії, звичайно, є - на узбережжі Ла-Маншу, біля берегів шотландських озер, але не за цим поспішає сюди наш турист, зі шкільної лави усвідомити, що «Ландн з зе кепітал оф Грейт Британ».Дійсно, Лондон - центр тяжіння всіх прибуваючих в Сполучене Королівство, але далеко не єдине гідне візиту місце в UK.

 

Точно можна сказати, що чільне місце серед турів до Великобританії займають екскурсійні.Їх, у свою чергу можна розділити на «тільки Лондон», «Лондон плюс інші міста Англії, Шотландії або Уельсу» і «Лондон в комбінації з ірландським Дубліном або французьким Парижем».

 

Як бачите, без Лондона не обійтися в будь-якому випадку, аж надто принадною представляється перспектива звірити годинники по Біг-Бену, постояти біля грат Букінгемського палацу і заглянути в Вестмінстерське абатство, останнім часом найчастіше згадується в зв'язку з весіллям принца Вільяма на красуньки Кейт.

 

Тривалість туру в Лондон звичайно становить 5 або 8 днів, турпакет включає в себе авіапереліт, трансфер до готелю, проживання у готелі та сніданки, а також одну або кілька екскурсій.

 

Лондон - центр тяжіння всіх прибуваючих в Сполучене Королівство, але далеко не єдине гідне візиту місце в UK.

 

У ті ж 8 днів укладаються і комбіновані і сусідні регіони: Лондон + Единбург, Лондон + Південна Англія (городишки Бат, Ексетер, півострів Корнуолл, курортний Брайтон і легендарний Стоунхендж), Лондон + Північна Англія (середньовічні замки, Оксфорд , Ліверпуль, Стратфорд-на-Ейвоні), Лондон + Шотландія і Лондон + Уельс.На більш широку програму з більшим кількістю компонентів знадобиться вже близько двох тижнів.

 

Стандартна програма включає в себе оглядові екскурсії по центрам міст і відвідування старовинних замків, якими так пишається Сполучене Королівство.

 

Популярна серед європейських туристів Ірландія (не плутати з Північною Ірландією - регіоном UK) поки не отримала належного визнання серед росіян.Але наявність комбінованих турів до Англії та Ірландії поступово виправляє це непорозуміння.Багата історія регіону, її своєрідна природа, смачне пиво і дружелюбна атмосфера Дубліна - головні пункти в туристичному меню Ірландії.Така насичена поїздка займе від 12 до 17 днів.

Возможно вам понравится

OTBORNAYA недбало & Nbsp; & mdash; & NBSP; sovsekretno
Для порівняння: в Італії в 1980 році грав господарів ще плюс сім команд - ФРН, Чехословаччини, Греції, Niderlandy, Бельгії, Англії та Іспанії.А через два роки на чемпіонаті світу в Іспанії в фінальній частині брало участь 14 (!)..