Англія Курорти

Прекрасні пляжі Oddicombe
10 кращих гірськолижних курортів планети:  
Кортіна, Італія  
Кортіна - італійський гірськолижний курорт в Доломітових Альпах, з багатою спортивною історією і аристократичною духом.Саме тут проводилися зимові Олімпійські ігри 1956 року народження, всілякі чемпіонати та інші змагання.Сьогодні гірськолижні траси Кортіна - важливий етап в Кубку світу і гідний суперник іншим курортам.Подібно швейцарському Церматту, все життя міста зосереджена навколо маленьких, але надзвичайно симпатичних вуличок.
Мон-Тремблан, Квебек  
З'єднання канадського варіанту французької «мистецтва жити» з розкішшю - це Тремблан, один з найвідоміших східних канадських курортів.Справжнісінький рай для гірськолижників вперше заявив про себе в 1939 році і став одним з перших місць, призначених для катання, на території всієї Канади і другим в Північній Америці.Що особливо робить привабливим схили Мон-Трамблан, так це близькість до Монреалю, самому великому місту провінції Квебек і другому за величиною канадському населеному пункту.Він всього лише в годині їзди.  
Стоу, Вермонт, США  
Це один з найзнаменитіших і мальовничих гірськолижних курортів на карті, що з'єднує традиційний для Нової Англії шарм і величезний перепад висот.Тут є дві зони для катання - гора Менсфілд, найвища точка Вермонта, і Спрус-Пік.Стоу входить в обмежену кількість американських курортів, пов'язаних між собою.Добре розвинена туристична індустрія у вигляді, як мінімум, 90 магазинів і 60 ресторанів не дасть нудьгувати у вільний від катання час.
Шамоні, Франція  
Шамоні - місце проведення перших зимових Олімпійських ігор в 1924 році.Сьогодні популярний гірськолижний курорт претендує на звання однієї з найвідоміших у світі зон для катання, і поки це йому добре вдається.Шамоні розташований біля підніжжя гори Монблан, найвищої гори в Альпах, на кордоні Італії та Франції, і другий за величиною в Європі.
Банф / озеро Луїз, Альберта  
Льодовикове озеро Луїз розташоване в самому серці Національного парку Банф в Канаді.Спочатку воно отримало назву Ізмрудное, через колір води, але згодом його перейменували в честь дочки королеви Вікторії.Саме берега Луїз облюбував один із наймальовничіших гірськолижних курортів в Північній Америці, якщо не в усьому світі.Тут є три зони для катання - гора Норкау, село Саншайн і озеро Луїз.
Vail, Colorado

Возможно вам понравится

ігровий апарат золото партії грати & Nbsp; & mdash; & nbsp; Національна Ідея
.. Змогла, кожен згадував. пройдіться по головній дорозі Кліфтон-хілл тут ви удосталь знайдете туристичні визначні пам'ятки і відмінні ресторани.в 2011 році на лаві підсудних опинилася 65-річна черниця Марія Торнтон, 19-21, ніж у американської, встановлених.. відео покер ..