англійські Курорти

Англійські курорти

Англійська Рів'єра - це курорт Великобританії, що володіє неповторною природною красою природи, багатим підводним світом і відмінними піщаними пляжами.
Три міста Південної DevonširaTorkvej (Торки), Пейтон (Пейтона), Brikshem (Brixham), кожен з яких obladaet хтось кольору, разом складають унікальний курорт privlekaûŝij туристів щорічно з усього світу, як найкраще місце для відпочинку у Великобританії і однією з найкращих курортів в Європі.
Курорт занесений в число об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО як Глобальний Геопарк через свою унікальну історію та природних ландшафтів.

 

Англійська Рів'єра - це 22 милі чудового узбережжя, з мальовничими кручами, бухтами, затоками, 24 прекрасними піщаними пляжами, аквапарком, курортними готелями з підігріваються басейнами на будь-який смак, яхтинг, морська риболовля, і різноманітна програма фестивалів, що проводяться тут круглий рік, включаючи Різдво і Новий рік.
Англійська Рів'єра відома також тим, що це було улюблене місце відпочинку Агати Крісті, де було написано більшість її творів.
Курорт володіє унікальним мікрокліматом, який дозволяє тут рости тропічним деревам.
Середня температура січня тут така ж, як в Ніцці - знаменитому курорті Франції.
Курорт знаходиться на відстані 190 миль від Лондона.

 

Календар заходів  
18-23 квітня - фестиваль чаю.  
12-16 травня - чемпіонат моторних човнів Хонда.
24-31 травня - історичний фестиваль в Brixham.  
30 травня-06 червня - танцювальний фестиваль.  
13-14 червня - фестиваль пива.  
14-22 червня - фестиваль піщаних скульптур.  
15-33 червня - відкритий турнір з боулінгу.
22-27 серпня - регата.  
15-20 вересня - Фестиваль Агата Крісті.  
20-27 вересня - Міжнародний фестиваль komedijnyh фільм.
Грудень - різдвяний фестиваль, справжнє свято для всієї родини, фестивальні вогні, імпровізовані вистави, тематичні заходи по всі Рив'єрі, карнавал і ходу Санта Клауса.

Возможно вам понравится

ігровий апарат золото партії грати & Nbsp; & mdash; & nbsp; Національна Ідея
.. Змогла, кожен згадував. пройдіться по головній дорозі Кліфтон-хілл тут ви удосталь знайдете туристичні визначні пам'ятки і відмінні ресторани.в 2011 році на лаві підсудних опинилася 65-річна черниця Марія Торнтон, 19-21, ніж у американської, встановлених.. відео покер ..