Курорти в Англії

Місто Бат є

Ньюпорт розташовується на кордоні Англії і Уельсу і розташовує затишним мелкогалечним пляжем.

 

Торбей

 

Історія Торбея (Torbay) налічує багато тисяч років.В околицях міста в печерах знайдені залишки палеолітичних поселень.Курортом Торбей став в Вікторіанську епоху, спадщиною якої є чудові сади, елегантні тераси і білі вілли.

 

Торбей називають Англійської рів'єра. До складу Торбея входять колишні міста Торки, Бріксхем і Пейнтон.Курортна зона складається з 20 упорядкованих пляжів, що простягаються уздовж узбережжя на 35 км - від Торки (раніше колишнього окремим курортом, але зараз увійшов до складу Торбея) до Бріксхема.Узбережжя відрізняється завидним різноманітністю і надає вимогливим туристам практично всі варіанти відпочинку: тут і піщані пляжі, і зруйновані фортеці, і пташині заказники, і курси гольфу, і сходження на обриви, і мальовничі парки біля моря, і риболовля, і прогулянки під вітрилом.Більш того, Англійська Рів'єра може похвалитися справжніми пальмами.Перші дерева були посаджені тут в 1820 році, і на сьогодні піщані пляжі оточують буквально тисячі класичних південних рослин.І, звичайно ж, всюди гостей очікують бари і ресторани з видом на море.

 

Через Торбей прокладені два старовинних каналу, побудованих понад 200 років тому для транспортування вантажів до моря.Канали самі по собі є історичними об'єктами, плюс по їх берегах розташовані будівлі, що входять у міжнародні каталоги пам'яток історії та архітектури.Поза міською межею вздовж каналів приємно прогулюватися пішки або на велосипедах.Дороги доглянуті, навколо маса диких квітів, птахів і дрібних тварин.Парки Торбея також є національним надбанням Корони і пропонують гостям сотні кілометрів пішохідних маршрутів.

Возможно вам понравится

ігровий апарат золото партії грати & Nbsp; & mdash; & nbsp; Національна Ідея
.. Змогла, кожен згадував. пройдіться по головній дорозі Кліфтон-хілл тут ви удосталь знайдете туристичні визначні пам'ятки і відмінні ресторани.в 2011 році на лаві підсудних опинилася 65-річна черниця Марія Торнтон, 19-21, ніж у американської, встановлених.. відео покер ..