Англія Дитячий Відпочинок

Каникулы и лагеря в АнглииЯк зробити так, щоб шкільні канікули принесли дитині не тільки задоволення, але й нові знання? Як поєднати корисне з приємним? Наша відповідь - дитячі табори у Великобританії!

 

Канікули в Англії дозволяють дітям не тільки відпочивати і розважатися, а й вивчати іноземні мови.Як відомо, володіння іноземною мовою розширює межі свідомості, знімає бар'єри при спілкуванні, дає почуття впевненості та незалежності від обставин.Зазвичай програма навчання на канікулах в таборах Великобританії включає 20 годин на тиждень занять мовою, і, що важливо, для дітей з будь-яким рівнем мови.Інтенсивні програми і прекрасна обстановка мовної школи дадуть гарантований результат!

 

Викладачі дитячих таборів в Англії - виключно носії мови.Як заняття, так і все життя буде проходити тільки з використанням іноземної мови.Такі умови створюють ідеальну обстановку для мовного занурення.

 

Протягом усього часу перебування шкільні канікули в Англії стануть захоплюючим пригодою для дітей!

 

Персонал лінгвістичного табору в Англії складають ретельно відібрані співробітники.Професійні вихователі займаються з дітьми різними заняттями в гуртках і влаштовують цікаві заходи.Тренери навчають усіх охочих різним видам спорту - катання на лижах, фітнес, гольф, теніс.Деякі школи проводять професійні футбольні заняття. Мовний табір дає дитині великий стимул при вивченні іноземної мови.Жодна дитина не залишиться байдужим до подій навколо - спорт, танці, пісні, розважальні заходи, ігри з новими друзями з різних країн! Ваша дитина завжди буде відчувати увагу і 100% контроль при знаходженні в таборі!

 

Проживання.Є кілька варіантів розміщення в таборах в Англії: готелі, студентські гуртожитки або навіть сім'ї.Будь-яке з місць проживання в таборі у Великобританії обладнано за високими стандартами.Гуртожитки дитячих таборів нітрохи не гірше, а то і краще багатьох готелів.Також дуже ретельно оцінюються та умови проживання студентів в сім'ях.

Возможно вам понравится

Як Джейсон Стетхем став курортним жигало в Туапсе & Nbsp; & mdash; & NBSP; Вільна преса - Південь
Жінка на сексуальному Сересо заявив, що в Неї в гості priezžal був Джейсон Стетхем.