Англія Відпочинок з Дітьми

Нова Англія - ​​це регіон на північному сході США, що включає в себе штати: Коннектикут, Мен, Массачусетс, Нью-Хемпшир, Род-Айленд, Вермонт.

Перші англійські паломники, що втекли від релігійних переслідувань в Європі, оселилися в Новій Англії в 1620 році в колонії Плімут.Я б сказала, що цей регіон один з найбільш красивих і привабливих для туристів в США на мій погляд.

А розповісти я хочу про штат Массачусетс. Це не була якась одна поїздка, тому я не буду описувати наші походи по музеях і театрам по днях, швидше моя розповідь буде оглядовим по різних місцях, які нам вдалося відвідати переважно цього літа.Столиця штату - місто Бостон, не тільки один з найстаріших міст в США, але і один з найкрасивіших міст Америки.Багато москвичів, які поїхали в США давно і прожили там багато років, поблукати по різних штатах, в підсумку приїжджають в Бостон і його околиці.Вони кажуть, що це місто архітектурою нагадує їм Москву, і завдяки цьому туга за Батьківщиною так сильно не відчувається ...

 

У Бостоні прямо на березі океану знаходиться аеропорт (Логан).Прямих рейсів з Москви до Бостона, на жаль, немає. Але є рейс до Нью-Йорка, а потім до Бостона можна пересісти на місцевий літак компанії Дельта і долетіти до місця за 1 годину.На ділі ж, місцевий рейс в обох аеропортах пропускає все трансатлантичні рейси, скупчується буквально пробка з літаків, під час якої пасажири місцевих рейсів сидять в літаку мінімум годину.І єдина мені відома компанія літаюча до Нью-Йорка - "Аерофлот" дискредитувала себе в моїх очах повністю.

 

Мені вистачило одного польоту, щоб зрозуміти, що іноді краще заплатити трохи дорожче, ніж мати купу проблем і витрачати свої нерви.Хоча, може бути це мені одній так "пощастило".

Возможно вам понравится

Куди можна поїхати на відпочинок
Куди можна поїхати на відпочинок
Відпочинок в Англії | 5 найкрасивіших
Відпочинок в Англії | 5 найкрасивіших

Як заводити друзів у дорослому житті? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Woman.ru - інтернет для жінок
Вона сама immigrantka, з Польщі, TOZÉ priehali в Англію з ВО, але все починається з нуля.Перша робота у нас в обох була в магазині. Зараз ми обидві працюємо в Сіті Лондона, вона займається відправкою величезних контейнерів газу і нафти, я управляю технічним відділом.