Англійська на відпочинку

На сьогоднішній день розвиток
Давайте поговоримо про англійську. Упевнений, зараз вже не залишилося людей, які б недооцінювали значення цієї мови.І, напевно, головне питання полягає не в тому, потрібна англійська чи ні, а в тому, скільки ми готові витратити грошей і особистого часу, щоб його освоїти.В Окленді я побував у навчальних корпусах Каплановской школи, а в Австралії планую відвідувати заняття за програмою " Англійська на відпочинку ". Перед тим як показати фотографії, хочу розповісти про історію цього закладу.
У 1938 році двадцятирічний Стенлі Каплан, син білоруських емігрантів в США, відкрив свою першу школу для підготовки до вступних тестів коледжу.Те що сьогодні називається репетиторством і широко поширене, тоді було ноу-хау."Школою" відбувається, можна було назвати умовно - заняття з майбутніми студентами проходили в підвалі батьківського будинку Стенлі.Тим не менш, це був початок однієї з найяскравіших історій успіху. До 1984 року Каплан відкрив понад 100 центрів по всій країні і ще майже 600 офісів неповної зайнятості, де щорічно навчалося 95000 студентів.Після продажу бізнесу конпаніі "Вашингтон Пост" і низці злиттів, на сьогоднішній день мережа навчає близько мільйона студентів на рік.
Будучи емігрантом, Каплан приділяв особливу увагу англійської мови.В 1967 було засновано окремий підрозділ Kaplan International English і сьогодні це - більше 40 шкіл навчання мови в Англії, США, Канаді, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії.Під час прогулянок по Окленду, я зайшов в новозеландське відділення і познайомився з нашими співвітчизниками, Єгором з Кургану, Тетяною з Чехова та Кирилом з Тольятті.Всі вони приїхали по другому разу і знаходяться в Окленді вже кілька місяців.

Возможно вам понравится

Англійська на Мальті для дітей
Англійська на Мальті для дітей
Англійська на Кіпрі. Школа
Англійська на Кіпрі. Школа

В Благовіщенській прогімназії ввели сончас для першачків & Nbsp; & mdash; & NBSP; І.А. Amur.info
Наприклад, Małysa кілька разів у повітрі risuût цифри і rešaût в лісах простих задач.«Ми відпочиваємо. Мені подобаються різні заняття: інформатика, англійська.Мені, коротше, все подобається в цій школі », - сказав учень першого класу прогімназії Благовєщенська Семен Ласенко.