Англійська Сім'я Відпочиває в Німеччині

Англійська родина відпочиває в
  Англійська родина відпочиває в Німеччині. Під час однієї з прогулянок вони раптом помічають дуже симпатичний будиночок, який здається їм ідеальним місцем для проведення наступної відпустки.Як з'ясовується, господарем будиночка є один священик, з яким вони тут же укладають договір оренди.
Коли сім'я повернулася до Англії, жінка раптом згадала, що вона не бачила відхожого місця ні в будинку, ні поряд з ним.Тоді вона пише священику лист: "Шановний пане ..., пише вам сім'я, яка орендувала у вас будинок.На жаль, ми забули з'ясувати, де знаходиться WС, не могли б ви нам це пояснити? З повагою... ".  

Прочитавши лист, священик не зрозумів, що означає абревіатура "WС", і, врешті-решт вирішивши, що мається на увазі германо-англійська церква "WАLLS СНАРЕLS", написав їм ось таку відповідь:

 

"Шановні панове, ще раз дякую вам за ваш вибір і маю честь повідомити вам, що місце, яке вас цікавить, знаходиться в 12 км від будинку, що не зовсім зручно для тих, хто його часто відвідує.В цьому випадку туди можна взяти з собою обід.  
Туди можна їздити на машині або велосипеді або ж ходити пішки, але в будь-якому випадку бажано прибути туди раніше, щоб встигнути зайняти сидячі місця і не заважати іншим відвідувачам.У цьому місці дуже приємний обумовлений повітря, діти всідаються поряд з батьками, і всі співають хором, а паперовий листок для цього вам буде виданий поруч з входом.
Запізнився може користуватися листком свого сусіда, а в кінці все листки повинні бути повернуті, щоб потім їх можна було роздати бідним людям.Місце обладнане підсилювачами звуку, щоб зовні було чутно, що робиться всередині.
Також є спеціальні скла, що дозволяють бачити людей в різних позиціях.Сподіваюся, я дав вам достатньо докладний опис. Дозвольте в свою чергу висловити вам свої найкращі побажання... "

     

Возможно вам понравится

Куди можна поїхати на відпочинок
Куди можна поїхати на відпочинок
Відпочинок в Англії | 5 найкрасивіших
Відпочинок в Англії | 5 найкрасивіших

Композитор Володимир Бистряков: «Нові вибори нічого не дадуть.На жаль, нам потрібно переобирати народ » & Nbsp; & mdash; & NBSP; Бульвар Гордона
Populârnuû цю фразу в день Shea prodolžaût pripisyvat 'Вальтер, Hota vpervye вона poâvilas' в одному з епізодів vymyšlennyh книги Англійська pisatel'nicy Evelyn Holl «Друзі Вольтера"...