Англійська Вирази для Відпочивальника

Привіт, привіт, привіт всім !!! Ми підійшли до самого веселому і довгоочікуваного аудіо уроку курсу « Розмовна англійська мова для початківців».У сімнадцятому уроці ми розглянемо тему «Відпочинок і розваги». Адже навіть вирушаючи в іншу країну у справах, ви обов'язково захочете весело відпочити і розважитися після важких переговорів.І тут вам реально знадобитися знання розмовної англійської.

  Развлечения на английском  

А якщо ви відправляєтеся за кордон у подорож, на відпочинок, в туристичну поїздку, то тут для розваг тим більше необхідний англійська розмовна мова.Адже вам належить спілкуватися з барменами, інструкторами, іншими відпочиваючими, які, як і ви приїхали туди за розвагами і хорошим відпочинком.Саме тому в передостанньому уроці нашого аудіо курсу ми вивчимо англійські фрази і слова, пов'язані з темою розваг та відпочинку.

 

Я віддаю перевагу комбінований відпочинок і активний, і пасивний.Тобто з ранку можна сходити в похід або на екскурсію, після обіду трохи полежати або позагоряти, а ввечері можна сходити в ресторан або в більш веселий заклад на якусь вечірку.А як відпочиваєте і шукайте розваги ви? Відпишіться в коментарях

 

А ще одним видом розваг в більшості країн у великих містах можна взагалі займатися цілодобово.Я маю на увазі а вночі взагалі все набагато дешевше!

Возможно вам понравится

Англійська на Мальті для дітей
Англійська на Мальті для дітей
Англійська на Кіпрі. Школа
Англійська на Кіпрі. Школа

В Благовіщенській прогімназії ввели сончас для першачків & Nbsp; & mdash; & NBSP; І.А. Amur.info
Наприклад, Małysa кілька разів у повітрі risuût цифри і rešaût в лісах простих задач.«Ми відпочиваємо. Мені подобаються різні заняття: інформатика, англійська.Мені, коротше, все подобається в цій школі », - сказав учень першого класу прогімназії Благовєщенська Семен Ласенко.