Дитячий Відпочинок в Англії

Ми вирушаємо в подорож на батьківщину легендарного героя Робіна в Ноттінгем і його околиці - Шервудський ліс, а також відвідаємо Лондон, Лідс, Уорік і багато інших цікавих місць!

 

Як виглядав Робін Гуд, і який був його вік, не знає ніхто.Можливо він був п'ятнадцятирічним юнаком, як згадується в одній з балад, а може, зрілим чоловіком, як стверджується в інших текстах.Рудий, блондин, брюнет, шатен, худорлявий, спортивної статури, повненький - все це опису зовнішнього вигляду легендарного героя, взяті з різних джерел.В Англії і в усьому світі історії про Робін Гуда розповідають вже більше 700 років, і нас як і раніше захоплює цей романтичний, справедливий, кмітливий і веселий герой-розбійник, влучний стрілець, народний улюбленець, що здобув славу захисника слабких і грози місцевої нечистої на руку знаті.

 

Для сучасного Ноттінгема образ Робін Гуда грає ключову роль.Туристи з усього світла приїжджають, щоб побачити місця, пов'язані з улюбленим героєм.Нагадування про Робін Гуда ви побачите скрізь - на вуличках міста, в легендарному замку, в Шервудському лісі, в сільці Едвінстоу.

Возможно вам понравится

програма «Відпочинок + англійська» в
програма «Відпочинок + англійська» в
Англійська мова для дітей на
Англійська мова для дітей на

В Благовіщенській прогімназії ввели сончас для першачків & Nbsp; & mdash; & NBSP; І.А. Amur.info
Наприклад, Małysa кілька разів у повітрі risuût цифри і rešaût в лісах простих задач.«Ми відпочиваємо. Мені подобаються різні заняття: інформатика, англійська.Мені, коротше, все подобається в цій школі », - сказав учень першого класу прогімназії Благовєщенська Семен Ласенко.