Що являє собою Firestick?

На перших етапах ознайомлення з безтраншейною методикою, зокрема приступаючи до вивчення горизонтально направленого буріння, на кожного «чайника» обрушується величезна кількість спеціальних позначень, абревіатур, термінів і торгових марок.

І якщо такі поняття, як «бурова головка» і «бурові штанги», а також чим відрізняється «вертлюг» і «ример» починаєш дізнаватися майже моментально, то з особливостями торгових марок, під якими виробляється оснащення і техніка, можна ознайомитися лише з часом.

Купи свой жд билет Капитановка Одесса онлайн.

Торговий бренд - головний персонаж цієї замітки, який на слуху у великої кількості людей. А все це тому, що штанги для буріння Firestick - обов'язковий атрибут безтраншейной індустрії практично будь-якого, навіть найвіддаленішого району земної кулі, куди змогла дістатися методика горизонтально направленого буріння - вони йдуть в комплектації до установок виробництва корпорації Vermeer.

Штанги, створені ще на початку 90-их років спеціально для стандартної комплектації установок горизонтально направленого буріння Vermeer під торговим брендом Firestick, змогли зарекомендувати себе на ринку, як одні з найкращих на всій планеті.

На даний момент ці бурові штанги - повноправний лідер по високій якості серед аналогів. Firestick є найпопулярнішими на світовому ринку горизонтально направленого буріння.

Штанги для буріння проведені способом холодного кування з Целікова заготовки зі сталі циліндричної форми без будь-яких слідів зварювання, що забезпечує гнучкість, відмінну міцність і збільшений період експлуатації в два-чотири рази.

Унікальний замок з «різьбленням квадратної форми» може гарантувати більш легке загвинчування і більший рівень зносостійкості.

Збільшена стінна товщина бурової штанги дозволяє значно збільшити максимально допустимий тиск на обертальні рухи і витримувати колосальні навантаження.

Великий внутрішній діаметр сприяє збільшенню пропускної спроможності розчину для буріння.

Кожна бурова штанга має індивідуальний ідентифікаційний номер.