Відпочинок на Море в Англії

Замок Мон-Orgel (Mont

Якість пляжів Великобританії поліпшилося за останні 10 років в 4 рази.У 1997 році Товариство захисту моря рекомендувало всього лише 127 британських пляжів для відпочинку, а в 2007-му - вже 494 (з 787 досліджених).Всі рекомендовані пляжі відповідають європейським стандартом якості води  

Хемпшир

 

Ньюпорт  
Ньюпорт розташовується на кордоні Англії і Уельсу, що надає йому особливий колорит.Ньюпортскій порт - один з головних індустріальних портів Британії.Розташований в протоці Ла-Манш, на острові Уайт, Ньюпорт славиться м'якою зимою і нежарким літом.Сюди приїжджають лікуватися хворі анемією та страждають катарами верхніх дихальних шляхів.

 

Пляж дрібногалечний, водні види спорту: навчання управлінню з вітрилами, традиційна англійська веслування, яхти і катамарани.

 

Сассекс

 

Істборн  
Елегантний Приморський курорт Істборн знаходиться на березі Ла-Мані, на південь від Лондона.Пляжі - піщані, прекрасно доглянуті. Температура води в серпні піднімається до +19 С. У приміщенні адміністрації пляжів можна орендувати пляжні парасольки і лежаки, а також купити необхідні аксесуари: крем для засмаги, рушники, халати, дошки для плавання і так далі.На деяких пляжах є індивідуальні кабінки для купання, які можна орендувати цілий рік.У кожній - душ, кран, роздягальня і шафи для зберігання одягу та особистих речей.

 

6-кілометровий променад, провідний уздовж пляжів, багатий пам'ятками та пам'ятниками архітектури.На території пляжів мається спеціально обладнаний "зелений театр", де з травня по вересень виступають різні музичні колективи.

 

В Істборні знаходиться найбільший в Британії крейдяний стрімчак - Бічі Хед (162 м), що підноситься над водою в живописному місці узбережжя.

 

Брайтон  
Маленьке рибальське село Брайтон звернула на себе увагу Корони в 1724 році, коли більшість будинків було змито потужним штормом і осиротілі мешканці звернулися до уряду за допомогою.Гроші були виділені, і на насипних берегах зведені нові будови.А в 1750 році Брайтон був знову "відкритий" доктором Річардом Расселом. Він повідомив Британії про те, що морське повітря корисний для здоров'я...

Возможно вам понравится

Відпочинок на морі 2010 р
Відпочинок на морі 2010 р
Відпочинок на морі, Адлер. 2012р
Відпочинок на морі, Адлер. 2012р

Забута перемога російської армії. Варшавсько-Івангородська операція & Nbsp; & mdash; & NBSP; Fontanka.Ru (Блог)
"Втеча до моря"). Nesmotrâ свіжих величезні запаси, яку зробив на Західному фронті, німецькому команд prišlos 'відмовитися Planov швидко знищити Франції і стрибати, щоб pozicionnoj бій.Однак через активність французьких і британських військ на Західному фронті ні..