Відпочинок в Англії

Isle of Purbeck Туристи бажаючі провести свій відпочинок в Англії завжди зможуть знайти для себе улюблений вид занять.

 

Графство Хемпшир це місце паломництва любителів гольфу.Тут працюють 12 найвідоміших в Англії гольф-клубів. Це Isle of Purbeck, який розташований на острові Пербек, Barton on Sea - з території клубу відкривається дивовижний вид моря, Bramxhaw - майданчики цього клубу розташувалися на рівнинній місцевості і в лісі.

 

Улюблений відпочинок англійців - це полювання. Найпопулярніша - колективне полювання на голубів, куріпок і фазанів.Але це не просто стрільба по птахах, а дотримання суворого і в теж час пишного протоколу.Дозволено полювати на козулю, лань і оленя.

 

Нью-Форест Цікавою і незвичною для іноземних гостей здасться соколине полювання.Це аристократичний вид спорту. Бажаючих взяти участь в соколиного полюванні, інструктори навчать поводитися з птахом-мисливцем.І минулий певний інструктаж турист, зможе випустити сокола або яструба на зайця або кролика.

 

Спостереження за тваринами в сафарі парках, яких на території держави більш 20, також привертає в країну численних туристів.Буквальний переклад слова сафарі - спостереження за тваринами, які гуляють на воді.

 

Гості країни, захоплені екстремальними видами туризму, можуть спробувати свої сили на сафарі - їзді по пересіченій місцевості.Спеціально підготовлені інструктори, супроводжуватимуть по всьому маршруту.Така подорож не тільки принесе задоволення від водіння потужного автомобіля Лендровері, але і від побачених краєвидів.

 

Найбільш популярним видом відпочинку в Англії вважається верхова їзда.В Нью-Форесті, Південному Даунсі і в національному парку Йоркшир-Дейлс - для цього створені ідеальні умови.Прогулянки на поні підійдуть дітям і новачкам.

 

Активно відпочити можуть люди, увлёченние водними видами спорту.У Британії багато річок, озер і каналів, по яких подорожують спортсмени і звичайні туристи на гребних і вітрильних човнах.Незабутнє враження залишить подорож уздовж найкрасивіших місць узбережжя Англії або до острова Уайт.

Возможно вам понравится

Готелі Англії. Наша кімната в
Готелі Англії. Наша кімната в
Життя в Англії плюси і мінуси
Життя в Англії плюси і мінуси

Забута перемога російської армії. Варшавсько-Івангородська операція & Nbsp; & mdash; & NBSP; Fontanka.Ru (Блог)
"Втеча до моря"). Nesmotrâ свіжих величезні запаси, яку зробив на Західному фронті, німецькому команд prišlos 'відмовитися Planov швидко знищити Франції і стрибати, щоб pozicionnoj бій.Однак через активність французьких і британських військ на Західному фронті ні..