Англія Готелі

Лондон - столиця мистецтва і

Як дістатися? Якщо їсте з аеропорту або з вокзалу то на метро доїжджаєте до станції Адмиралтейская.Вийшли з метро і повертаєте наліво в сторону М.Морська вулиці, дорогу не переходите, просто йдіть вздовж будівлі по тратуаре.Загорнувши вліво за кут після метро Ви побачите в кінці вулиці Ісаакіївський собор, готель прямо навпроти нього.Н афасаде нагорі написано Англетер. Вам відкриють двері і входите в хол.Холл невеликий, багато диванів, можна посидіти побалакати. Привітального напою не було.  
Заселення. Підходьте на ресепшен і говорите що у Вас заброньовано / зарезервований номер.Хоч вони і кажуть що потрібен тільки паспорт, питають ще й кредитну карту з опуклими цифрами на ній (навіть якщо проживання було попередньо оплачено).Пояснюється це тим, що раптом під час проживання Ви скористаєтеся платними послугами (мінібар, пральня тощо.д.). Тому на ресепшені уточніть що входить в базову вартість номера, як правило, сніданок буває включений.Ітака і в формі ви мультфільм чисел. Номер карти з кімнатних умовах не написано, Щоб Еслі Vи УС poteryaete, Чужі НЕ zashli свій номер.Тому номер кімнати треба пам'ятати! Берете карту номера і заходите в ліфт, карту засуньте в отвір і вийміть, потім тільки натискайте на кнопку ліфта.Якщо не виконати цю операцію ліфт не рушить з місця. Виходьте з ліфта і потрапляєте в довгий коридор.Чимось нагадує колишній СССРовским стиль, чимось австрійський, кому-як.В коридорах висить багато чорно-білих фотографій. Заходьте в номер і розумієте що в європейських п'ятірках все набагато крутіше, навіть деякі трійки будуть получше англетеровскіх номерів.На підлозі в номері дерев'яний паркет, як раніше старий з дрібних дощок.Чи то зроблено під старовину, чи то дійсно паркет з тих часів.Якщо потрібен фен, його я знайшов у шафі. При вході в номер перший раз на плазмі буде написано приветсвие і Ваше ім'я.Приємно)  
У номері халатів немає, а ось тапочки є в упаковці. Постільна білизна чиста. Розеток багато, і для зарядки стільникових і для всього іншого вистачить цілком.83 телеканалів не zaskuchaete.  
В Міні-бар все ще п'є дод.плату. Oznakomitysya з preyskurantom BLE, на stolike.Ціни за пляшку спиртних напоїв від 2300 до 25000 (!) Рублів. Тому перш ніж щось пити чи замовляти ознайомтесь з цінами.
У ванній кімнаті шапочка для душу та рушники. А ось гель для душу і шампунь в одному флаконі.Поряд з раковиною і над ванною. Щоб поміняли рушники ...

Возможно вам понравится

Англія Дарлингтон Готель
Англія Дарлингтон Готель
В Англії відкрився готель для курей
В Англії відкрився готель для курей

Берні Екклстоун: "Я ніколи не стикався з корупцією в Росії" & Nbsp; & mdash; & nbsp; Відомості
У відповідь на запитання «Ведомостей» про те, що в Сочі приїхати на Formula 1 дуже дорого, Екклстоун каже, що сама FOM ніколи не встановлює і не контролює ціни в готелях, точках громадського харчування або продавців сувенірної продукції.«Я жалкую, що для когось приїхати на етап дорого, але та ж картина..