Готелі в Йорку Англія

Англия. Йорк Дуже милий і затишний містечко з багатою історією.З усіх міст, які ми відвідали під час поїздки, він сподобався мені найбільше.Червоне будинок на заголовній фотографії - це готель, в якій ми зупинилися.Вона перебувала в самому центрі, що було дуже до речі - часу на огляд було катастрафіческім мало, всього половина дня... Хаотичні фото-враження - нижче!  
Вулиця Шамблс - найкрасивіша вулиця в місті. Другі поверхи будинків нависають над дорогою:

 

Рай для ласунів:  
Просто гуляємо по місту:  
Центр міста оточений відмінно збереглася кам'яною стіною, по якій можна ходити...  
... І заглядати з неї у дворики простих йоркців:  
Кілька видів зі стіни:  
Наш готель (зліва):  
Йоркський кафедральний собор - один з найбільших готичних соборів в Європі.Будівництво почалося в 1220 році і тривало 250 років.  
Собор славиться вітражами, найбільшими і красивими в Європі. Англия. Йорк вікно- "розетка", присвячена об'єднанню королівських будинків Йорка і Ланкастера:  
Скульптури п'ятнадцяти англійських королів від Вільгельма Завойовника до Генріха VI:  
Вітраж "П'ять сестер":  
Стеля в залі для засідань церковної ради:  
Вітраж "Серце Йорка", зверніть увагу на "розетку", виконану у формі серця:  
Пам'ятник римському імператору Костянтину Великому, відомому тим, що він переніс столицю до Константинополя і зробив християнство рівноправною релігією імперії:  
Важлива сторінка історії Йорка - вікінги, які захопили місто в IX столітті.Археологічні знахідки того періоду можна подивитися в центрі вікінгів "Йорвік". Англия. Йорк Спеціальний атракціон музею - поїздка в вагончику по відтвореної селі.Звуки, запахи, що рухаються фігури - все зроблено досить цікаво.Але цей самий автентичний запах там просто жахливий, треба бути до цього готовим!  
Башта Кліффорд - єдине, що залишилося від замку Йорка. Вежа стала місцем загибелі декількох сотень євреїв під час етнічного погрому і пожежі XII століття:  
Симпатичні кішка і голуб на даху:  
Як і на будь-яку пристойну вежу, на вежу Йоркського собору можна забратися.Квитки на вежу собору видаються на певний час (ми купили квитки вранці на середину дня).Чомусь на початку підйому у нас виникло відчуття, що на п'яти нам наступають інші туристи, з якими неможливо буде розминутися на вузькій сходах.У підсумку, ми як скажені злетіли нагору, але виявилося, що наступна людина піднявся тільки через кілька хвилин.:)  

Возможно вам понравится

РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
Готелі Англії. СПА центр. Масаж
Готелі Англії. СПА центр. Масаж

Берні Екклстоун: "Я ніколи не стикався з корупцією в Росії" & Nbsp; & mdash; & nbsp; Відомості
У відповідь на запитання «Ведомостей» про те, що в Сочі приїхати на Formula 1 дуже дорого, Екклстоун каже, що сама FOM ніколи не встановлює і не контролює ціни в готелях, точках громадського харчування або продавців сувенірної продукції.«Я жалкую, що для когось приїхати на етап дорого, але та ж картина..