Англія Путівки

Курорти Великобританії Брайтон | Глазго | Ліверпуль | Лондон | Едінбург

  Туры в Великобританию  

Великобританія або Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії є острівною державою в Західній частині території Європи, форма правління тут - парламентська монархія.Столицею є місто Лондон. Площа території складає - 244 820 км ?, а загальна чисельність населення - близько 61113205 жителів згідно оцінки 2009 року.

 

У Великобританії склалися дуже сприятливі умови для сильного розвитку туризму: у країні абсолютно немає районів, що розташовуються більш ніж на 120 км далі від моря, а більшість міст розташовуються біля моря на узбережжі.

 

Тут впадає в очі різноманітність ландшафтів, в будь-якій частині країни є горбисті або гірські райони, а так же тут зосереджено досить велика кількість різної крупності річок і озер.Так само тут вельми розвинена мережа автомобільних доріг, поступаючись світову першість лише Німеччині.

 

Вартість проживання в готелях Великобританії трохи вища, ніж в будь-яких готелях такого ж класу в будь-яких інших країнах, як і ціни на продукти і тарифи на послуги.Туризм приносить країні близько 4-5% ВВП і є найбільш крупним каналом отримання різної іноземної валюти.У сфері туризму зайнято близько 1 500 000 чоловік, що відповідає більш 6% від загального, економічно активного, населення країни.

 

В країні розташовується безліч музеїв, різних пам'ятників архітектури та інших визначних пам'яток, які створюють абсолютно окремий клас туризму.У Великобританії безліч історичних, художніх та літературних музеїв, пов'язаних з життям відомих письменників (Байрона, Шекспіра, Кіплінга, Діккенса та інших), вчених (Карла Маркса, Фарадея, Ньютона), державних і військових діячів (Нельсона, Черчілля та інших).Все це приваблює маси туристів придбавати путівки до Великобританії.

Возможно вам понравится

РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
Готелі Англії. СПА центр. Масаж
Готелі Англії. СПА центр. Масаж

Берні Екклстоун: "Я ніколи не стикався з корупцією в Росії" & Nbsp; & mdash; & nbsp; Відомості
У відповідь на запитання «Ведомостей» про те, що в Сочі приїхати на Formula 1 дуже дорого, Екклстоун каже, що сама FOM ніколи не встановлює і не контролює ціни в готелях, точках громадського харчування або продавців сувенірної продукції.«Я жалкую, що для когось приїхати на етап дорого, але та ж картина..