Путівки Англія

Курорти Великобританії Брайтон | Глазго | Ліверпуль | Лондон | Едінбург

 

Діяльність в Лондон

 

Туры в Лондон

 

Історія Лондона Надзвичайно багатий і udivitelna.Саме тому місто приваблює така велика кількість туристів з усього світу - усі хочуть побачити його визначні пам'ятки.Величезне враження на туристів зазвичай виробляє зміна варти у Букінгемського палацу і вихід кінної Гвардії.Вулиця Пікаділлі давно вже перетворилася на культове місце серед мандрівників.Крім того обов'язково подивіться Трафальгарську площу. Всією сім'єю можна прекрасно відпочити в Гайд-парку.Найзручніше побачити всі найцікавіші пам'ятки міста, купивши автобусну екскурсію.Гарячі путівки в Лондон чудово підійдуть для любителів історії.

 

Одне з найцікавіших місць в Лондоні - це Вестмінстерське абатство - тут починається і закінчується історія англійських монархів - саме тут проходить коронація і поховання монарших осіб.Також абатство відомо так званим "куточком поетів". Тут упокоїлися багато великі англійські поети і письменники - від Шекспіра до Діккенса, а також встановлені меморіальні дошки.Готелі Лондона чудово поєднують якість обслуговування і розкіш оформлення.

 

На березі Темзи височить Тауер - старовинна в'язниця. Варто подивитися і на охоронців Тауера в прекрасних мундирах.Береги річки Темзи з'єднує чудовий Тауерський міст - напевно, один з найбільш впізнаваних у світі.Це, свого роду, символ міста. Його образ дуже тісно пов'язаний зі столицею Англії.Однак, він, як і колись, потрясає туристів своєю величчю.

 

У Букінгемському палаці розташована резиденція англійської королеви, яка, тим не менш, відкрита для огляду.Собор Святого Павла (арх. Крістофер Рен) знаходиться в західній частині міста - це один з найпопулярніших міських архітектурних пам'яток, побудований після найсильнішої пожежі 8 століття, на місці невеликої згорілої церкви.Відпочинок в Лондоні прекрасно підійде для справжніх цінителів архітектури.

Возможно вам понравится

РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
Готелі Англії. СПА центр. Масаж
Готелі Англії. СПА центр. Масаж

Берні Екклстоун: "Я ніколи не стикався з корупцією в Росії" & Nbsp; & mdash; & nbsp; Відомості
У відповідь на запитання «Ведомостей» про те, що в Сочі приїхати на Formula 1 дуже дорого, Екклстоун каже, що сама FOM ніколи не встановлює і не контролює ціни в готелях, точках громадського харчування або продавців сувенірної продукції.«Я жалкую, що для когось приїхати на етап дорого, але та ж картина..