Путівки в Англію

Горящие туры и путевки в Великобританию      
Загальна інформація: Північно-Західної Європи.  
Територія: 244, 820 000. кв. км  
Населення: 58295000. перегляду.  
Столиця: Лондон.  
Релігія: християнин.  
Мова: anglijskij.  
Валюта: фунт.  
Час otstaet з Москви до 3 годин.Країна омивається Північним і Ірландським морями, а також Атлантичним океаном, з континентом Британію розділяє протоку Ла-Манш.Найвищою точкою Великобританії є гора Бен-Невіс, висота якої сягає 1343 метрів над рівнем моря.

 

Основний етнічною групою, яка населяє Англію, є англійці, вони проживають в Уельсі і в південних районах Шотландії.Шотландська мова дещо відрізняється по фонетиці і лексиці від офіційного англійської мови.

 

Конституцією Великобританії визнана свобода віросповідання.

 

Лондон є столицею Великобританії (Англії) і найбільшим містом на островах, а також відмінним місцем відпочинку.Тут знаходиться велика кількість пам'яток історії та архітектури, а також театрів, музеїв, галерей, нічних клубів і дискотек, ресторанів, пабів, магазинів і бутиків.

Возможно вам понравится

РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
РУССКИЕ В АНГЛІЇ. ВІДПОЧИНОК НА ФЕРМІ
Готелі Англії. СПА центр. Масаж
Готелі Англії. СПА центр. Масаж

Берні Екклстоун: "Я ніколи не стикався з корупцією в Росії" & Nbsp; & mdash; & nbsp; Відомості
У відповідь на запитання «Ведомостей» про те, що в Сочі приїхати на Formula 1 дуже дорого, Екклстоун каже, що сама FOM ніколи не встановлює і не контролює ціни в готелях, точках громадського харчування або продавців сувенірної продукції.«Я жалкую, що для когось приїхати на етап дорого, але та ж картина..