Труби поліетиленові газові

Газові поліетиленові труби виготовляються з полімеру марки ПЕ100 і ПЕ80 і фарбуються в традиційний жовтий колір. Промисловість випускає так само чорну газову трубу з трьома і більше поздовжніми маркованими смужками жовтого кольору, які рівномірно розподілені по колу труби.

Поліетиленова газова труба призначена для пневмотранспортуванню газів і газоповітряних сумішей, що не містять ароматичних вуглеводнів.

Быстрый способ приобрести авіаквитки по всему миру. 

Дуже важливим моментом є необхідність їх прокладки виключно під землею. Надземні і наземні траси з поліетиленових труб заборонені. Це пов'язано з руйнівною дією на полімер ультрафіолетових променів.

Агресивна для поліетилену повітряне середовище серйозно скорочує терміни його експлуатації і негативно впливає на міцність, збільшуючи тим самим вірогідність витоку побутового газу. Крім цього, забороняється монтувати поліетиленовими трубами газові вводи безпосередньо в будівлі. Для цих цілей дозволено використовувати тільки сталеву трубу.

Передбачуваний тиск газу визначає товщину стінки труби. У зв'язку з цим, на сучасному ринку можна придбати полімерні газові труби в бухтах (від 2,3 мм) або мірних відрізках певної довжини (до 35,2 мм). Газові труби, вироблені з полімеру марки ПЕ80, призначені на діапазон робочих тисків 4-6 атмосфер, а полімерні труби з ПЕ100 - 3-12 атмосфер.

У сейсмонебезпечних регіонах, з ймовірними потужними землетрусами, для монтажу систем газопостачання допускається використання тільки довгомірних полімерних труб - на барабанах, в бухтах або котушках. Ці ж правила діють при прокладці газопроводів на території населених пунктів.

З'єднання поліетиленових газових труб здійснюється за допомогою певних муфт із закладними нагрівачем і зварюванням встик, яке виконується спеціалізованими зварювальними апаратами для повного виключення витоку газу.

Полімерні труби для газопроводів розраховані на тривалі періоди безаварійної експлуатації - понад 50 років, не схильні до впливів як високих, так і низьких температур. Антикорозійні властивості полімерів дозволяють прокладати газорозподільні системи в усіх кліматичних зонах і болотистій місцевості.

При цьому поліетиленові газові труби не потребують додаткової ізоляції. Важливим моментом є те, що полімерні газові труби не руйнуються корінням дерев, значно легше металевих аналогів.