Процедура виведення грошей — можливість зробити виграш реальним

Дуже часто користувачі уточнюють, як вивести гроші з GGBET. Процедура досить проста, але вона доступна лише для зареєстрованих та верифікованих клієнтів, котрі активно грали на гроші. Виведення коштів можливе через банківську карту.

Основні методи проведення фінансових операцій

Виводити гроші можна на банківську картку будь-якого українського банку;

Незалежно від того, який саме метод ви обрали, технологія виведення залишається незмінною. Вам потрібно скористатися розділом «Каса», що є в особистому кабінеті.

Алгоритм виведення коштів на картку

Якщо ви плануєте здійснювати в GGBET виведення грошей саме на картку, то вона повинна бути підключена до платіжних систем VISA чи MasterCard. За переказ компанія не знімає комісію. Але це не можна сказати за банки. Більшість фінансових організацій вимагають сплати комісії у розмірі 1–3 % від суми виведення.

Зазвичай, кошти будуть зараховані на банківську картку протягом 2–3 хвилин. Але бувають випадки, коли доводиться чекати до 10 днів. Це відбувається через сильне навантаження на банківську систему. Потрібно зазначити, що кошти можуть бути зараховані лише на ту банківську картку, що належить власнику облікового запису. Вивід виграшів на чужі реквізити заборонений. У разі будь-якої спроби зробити це обліковий запис користувача може бути заблокований службою безпеки грального майданчика, причому без права доступу до рахунку.

Щоб вивести гроші, необхідно дотримуватися наступної інструкції:

 1. Увійти в обліковий запис на офіційному сайті GGBET, вказавши логін та пароль.
 2. Перейти в розділ «Каса». Кнопка має зелений колір.
 3. Відкрити опцію «Виведення».
 4. Обрати платіжну систему банківської карти.
 5. Вказати суму переказу та всі необхідні дані для здійснення платежу.
 6. Підтвердити транзакцію.
 7. Вказати код, що надходить на телефон, прив’язаний до онлайн-банкінгу. Це підтвердить транзакцію.

Якщо раніше ви користувались опцією виведення коштів, то реквізити банківської картки будуть вже збережені в системі. Тому достатньо лише скористатися шаблоном.

Можливі комісії та податки

Якщо ви плануєте виводити кошти, то доведеться сплачувати податок на дохід. Для фізичних осіб його розмір сягає 18 %, додатково буде стягуватися 1,5 % військового збору. Але ця сума буде повернута на бонусний баланс. Якщо ви будете виводити гроші, що не були відіграні, то доведеться сплатити податок у розмірі 20 %. 

Окрема треба сказати за комісію банків, умови можуть різнитися залежно від установи, що видала вам картку. Більшість фінансових організацій вимагають сплати комісії у розмірі 1–3 % від суми виведення.

Ліміти на виведення коштів

Букмекерська компанія GGBET не встановлює обмежень щодо виплат. Адже ліміти встановлюють платіжні системи та банки. Зазвичай на банківську картку можна вивести до 29999 гривень протягом дня. А кількість операцій в день не обмежена.

GGBET кешаут та його особливості

Кожному гравцю потрібно знати, що в GGBET кешаут цілком можливий. Якщо ви засумнівалися у своїй ставці, то до кінця події можна повернути частину коштів на особистий рахунок. Букмекер викупить ваше парі, але умови (максимальні терміни та сума) можуть відрізнятися залежно від події.

Заборона на виведення коштів: основні причини

Досить часто клієнти відзначають, що бувають випадки, коли вивести гроші з власного рахунку неможливо. Зазвичай відмова може бути пов’язана з кількома проблемами, а саме:

 1. Наявність технічних проблем. Бувають випадки, коли зв’язок із конкретною платіжною системою розірваний. Це відбувається, якщо на сервері електронного гаманця чи в банку проводяться технічні роботи. Як тільки вони будуть завершені, можливість здійснювати фінансові операції відновиться.
 2. Перш ніж розпочати фінансові операції, варто детально ознайомитися з обмеженнями. Детально всі ліміти прописуються в правилах роботи букмекерської компанії. Ознайомитися з ними можна на офіційному сайті.
 3. Здійснювати в GGBET вивід виграшів можуть лише ті клієнти, що пройшли верифікацію. Адже ця процедура направлена на боротьбу з шахрайством і дозволяє підтвердити персональні дані користувачів. Вам потрібно надати службі підтримки скан-копії документів, або скористатися застосунком «Дія» для пришвидшення процедури.
 4. Клієнта запідозрили у шахрайстві. Якщо ви користувалися забороненими стратегіями чи порушували правила роботи букмекерської компанії, велика ймовірність, що доступ до фінансових операцій буде закритий. Саме тому завжди варто все робити за правилами.

Незалежно від того, що викликало відсутність можливості вивести гроші, краще відразу звернутися до служби підтримки. Досвідчені менеджери детально проаналізують ситуацію, виявлять причину та допоможуть виправити помилку.

 

Увійти Реєстрація
Login Registration